Rekomendacje

Dziękujemy za zaufanie

Rekomendacje rodziców

"Atmosfera panująca w żłobku jest miła, można powiedzieć rodzinna. Dziecko chętnie jedzie do żłobka, nie ma oporów zostać bez rodziców. Borys zna imię cioci i często je przypomina. Relacje maluchów z opiekunami są bardzo pozytywne. Organizowane zajęcia mają pozytywny wpływ na ich rozwój - dzieci są otwarte, nie boją się kontaktów z innymi ludźmi, mają łatwość wypowiadania się. Kontakt rodziców z opiekunami i kierownictwem jest bezproblemowy. Możemy polecić ten żłobek innym znajomym.
Rodzice Borysa

"Cieszymy się, że znaleźliśmy dla naszego Antka takie miejsce jak Akademia Smerfa. Syn nauczył się samodzielnie jeść, wręcz nalega by w domu mu nikt nie pomagał. Bardzo cieszy się kiedy idzie do żłobka, czasem nawet nie chce wracać do domu. My - rodzice mamy dobry kontakt z opiekunkami, zawsze otrzymujemy pełne informacje o przebiegu dnia dziecka, jedzeniu i funkcjonowaniu syna w grupie rówieśniczej. Najważniejsze jest dla nas, że Antek po dwóch latach wychowywania w domu tak dobrze zaakceptował nowe środowisko, polubił opiekunki i ma bardzo dobry kontakt z dziećmi. Szczerze polecamy Akademię Smerfa.
Rodzice Antka

"Bardzo pozytywnie oceniamy funkcjonowanie Akademii Smerfa. W żłobku panuje ciepła, rodzinna atmosfera. Kacperek szybko się zaaklimatyzował. Panie opiekujące się maluchami są zawsze miłe i serdeczne, co sprawia, że dzieci czują się w żłobku swobodnie. Dzieci wykonują proste zajęcia edukacyjne, które są adekwatne do ich możliwości rozwojowych. Najmłodsi uczą się poprawnego funkcjonowania w grupie, co pozytywnie wpływa na ich funkcjonowanie poza żłobkiem.
Rodzice Kacpra

"Jesteśmy bardzo zadowoleni, że zapisaliśmy synka do Akademii Smerfa. Dzięki zaangażowaniu opiekunek placówki Kacper szybko przystosował się do nowej sytuacji. W żłobku panuje przyjazna atmosfera, która umożliwia dzieciom prawidłowy rozwój. Jako młoda mama bardzo podoba mi się kontakt jaki mam z opiekunkami. Gdy odbieram synka uzyskuję informacje dotyczące przebiegu jego dnia. Na dużą pochwałę zasługują zajęcia przygotowywane dla dzieci. Maluchy biorą udział w licznych zabawach i uroczystościach, które urozmaicają ich pobyt. Opiekunowie cechują się dużą kreatywnością oraz widać, że mają bardzo dobry kontakt z dziećmi.
Rodzice Kacperka

"Akademia Smerfa jest miejscem, które z czystym sumieniem możemy polecić innym rodzicom. Nasza córka Pola bardzo chętnie uczęszcza do żłobka i zawsze ciepło się wita z opiekunkami. Uważamy, że atmosfera jest rodzinna, a ciocie mają bardzo dobry kontakt z dziećmi zapewniając im wiele zabawy i nauki. Od czasu jak Pola uczęszcza do placówki zauważyliśmy duże zmiany w zachowaniu i rozwoju córki. Jest samodzielna, łatwiej nawiązuje kontakt z innymi rówieśnikami. Jak wszyscy rodzice na początku mieliśmy obawy co do wybrania żłobka, ale teraz wiemy, że była to dobra decyzja. Polecamy Akademię Smerfa wszystkim rodzicom!
Rodzice Poli

"Akademia Smerfa dla nas rodziców rocznej Nataszy jest bardzo dobrym rozwiązaniem organizacyjnym w życiu prywatnym i zawodowym. Były obawy co do tego, że córka będzie częściej chorowała, lub może być gorzej traktowana niż w rodzinnym domu. Nic takiego nie występuje, a wręcz przeciwnie bardzo chętnie wybiera się do żłobka szykując rzeczy z samego rana. Uwielbia zabawy na dworze, co Panie ze żłobka potwierdzają za każdym razem jak wychodzą na powietrze. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyboru tej placówki i gorąco polecamy innym rodzicom!
Rodzice Nataszki

"W Akademii Smerfa rodzice mogą na początku uczestniczyć w zajęciach razem ze swoją pociechą. Ułatwia to dziecku oraz rodzicom odnalezienie się w nowej sytuacji. Placówka zapewnia maluchom najlepszą opiekę, wychowawcy pracując stosują nowoczesne metody. Grupy dzieci nie są duże, co zapewnia komfortowe warunki oraz indywidualne podejście do każdego dziecka. Maluchy łatwiej nawiązują kontakty, uczą się nowych umiejętności oraz stają się bardziej samodzielne. Nasze dzieci tworzą niepowtarzalne prace plastyczne, śpiewają, tańczą, ćwiczą mowę pod fachowym okiem, dobrze się bawią i poznają otaczający świat. Polecamy ten żłobek wszystkim rodzicom, którzy szukają miejsca dla swoich dzieci. to wyjątkowe miejsce, które zapewnia opiekę, edukację oraz wszechstronny rozwój.
Rodzice Klaudii i Igora

"Jesteśmy bardzo zadowoleni z faktu, że nasze dziecko uczęszcza do Akademii Smerfa. Nasz synek ma stały kontakt z rówieśnikami, jest wesoły, otwarty i stał się bardziej samodzielny. Często opowiada o "ciociach" ze żłobka. My - rodzice Michałka również jesteśmy zadowoleni z dobrych kontaktów z opiekunami, którzy są bardzo zaangażowani w swoją pracę i otwarci na nowe wyzwania, którym jest niewątpliwie praca z dzieckiem chorym na cukrzycę.
Rodzice Michałka

"Jako rodzice możemy z czystym sumieniem polecić każdemu Akademię Smerfa. Jesteśmy w pełni zadowoleni z atmosfery panującej w placówce oraz opieki jaka jest sprawowana nad dziećmi. Jak każdemu rodzicowi było nam ciężko zdecydować się na umieszczenie naszej pociechy w żłobku,ale na dzień dzisiejszy uważamy, że była to najlepsza decyzja jaką mogliśmy podjąć. Mała tak się zadomowiła, że czasem są dni kiedy Antosia nie ma zamiaru iść do domuSmile. Kontakt z innymi dziećmi podczas zabaw, wspólnych posiłków sprawia, że Antosia się nie wstydzi i chętnie poznaje się z nowymi maluszkami. Widać, że "CIOCIE" dokładają wszelkich starań aby maluchy super się bawiły, miło spędzały czas ale również się rozwijałySmile. Dziękujemy za opiekę, cierpliwość, uśmiech i zawsze miłe słowa oraz radosną buzię naszej GWIAZDY.
Mama i Tata Antosi

"Jesteśmy zadowoleni z opieki nad naszym dzieckiem. Alan rozwija się szybko i prawidłowo. Poprzez organizowane w Akademii Smerfa zabawy synek zdobywa nowe umiejętności, a także poznaje zasady funkcjonowania w grupie rówieśniczej. Jak każdy z rodziców mieliśmy obawy, jak nasz maluch zaaklimatyzuje się w nowym miejscu, ale jak się okazało nie było problemu. Sądzimy, że Akademia Smerfa to bardzo dobra placówka opieki nad małymi dziećmi, ponieważ wykształcone opiekunki wspomagają nasze maluchy w rozwoju, a dzieci poprzez obserwację uczą się przystosowania i przebywania w grupie. Gorąco polecamy!
Rodzice Alana

"Z czystym sumieniem możemy polecić Akademię Smerfa jako placówkę opiekuńczą. Kacper zawsze jest uśmiechnięty, najedzony, zadbany. Miłe Panie, opiekunki, ciocie każdego dnia opowiadają o zachowaniu naszej pociechy, zawsze są chętne do współpracy. Na początku mieliśmy obawy jak nasz synek odnajdzie się w nowej sytuacji. Kacper bardzo szybko zaaklimatyzował się w żłobku, do tego stopnia, że często nie chce wracać z nami do domu.
Mama i Tata Kacperka

"Oddanie Asi pod opiekę w żłobku Akademia Smerfa to z naszej strony dobrze podjęta decyzja dotycząca wychowania naszej córki. Asia bardzo się rozwinęła spędzając czas z dziećmi. Miłe ciocie dokładają wszelkich starań, aby czas spędzony w żłobku był miły i radosny. Każde dziecko traktowane jest indywidualnie, zgodnie ze swoimi potrzebami. Codziennie, w kilku zdaniach jesteśmy informowani o tym, co nasza córka robiła, zjadła, jak spała. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że taka placówka powstała we Wrześni. Gorąco polecamy.
Mama i Tata Asi

"W żłobku panuje miła atmosfera. Wszystkie dzieci traktowane są tak samo. Moja córka z chęcią wita się z opiekunkami. Dzięki pobytowi w Akademii Smerfa Vanesska zaczęła regularnie spożywać posiłki, wymawia coraz więcej słów. Wszystkie opiekunki są sympatyczne i miłe.
Mama i Tata Vanessy

"Od niedawna mieszkamy we Wrześni, z dala od rodziny, dlatego żłobek okazał się najlepszym rozwiązaniem. Mieliśmy obawy jak każdy rodzic zostawiający maluszka z obcymi osobami, ale po tym czasie widzimy, że były one niepotrzebne. Antoś stał się bardziej samodzielny i niezależny, nabrał większej pewności siebie. Synek szybciej nawiązuje kontakty z rówieśnikami. Bardzo polubił swoje nowe "ciocie" i chętnie zostaje pod ich opieką. Pani Maria,- dyrektor żłobka i pozostali opiekunowie zapewnili świetne zaplecze edukacyjne, dzięki którym dzieci mają urozmaicone zabawy wzmacniające ich sprawność ruchową i intelektualną. Gorąco polecamy!
Antoś z rodzicami

"Jestem bardzo zadowolona ze sposobu, w jaki prowadzona jest Akademia Smerfa. To naprawdę wyjątkowo przyjazna placówka, która ma na celu dobro i właściwy rozwój naszych dzieci. Czuje się tutaj miłą atmosferę i wręcz rodzinne relacje dzieci z opiekunkami. Wszystkie z nich traktują nasze pociechy z odpowiednią uwagą i troską. Są dla maluszków prawdziwymi i czułymi ciociami. Najlepszą rekomendacją niech będzie uśmiech zadowolonego dziecka odbieranego ze żłobka. Ten uśmiech u mojego synka mówi już wszystko.
Mama Jasia

"Nasz synek uczęszcza do żłobka "Akademia Smerfa" od połowy marca br., gdy ukończył 7 m-cy. Jak do tej pory, pomimo wielu obaw jesteśmy bardzo zadowoleni z podjętej decyzji i oddajemy Wojtusia pod opiekę ze spokojnym sercem. Panie są bardzo sympatyczne, a przede wszystkim zaangażowane i pełne zapału do pracy z dziećmi. Codziennie z dużą wyrozumiałością informują jak dziecko się zachowywało, co robiło, kiedy jadło i spało itp.Zawsze pogodne i uśmiechnięte. Ponadto adaptacja syna przebiegła stopniowo i bardzo spokojnie, a Wojtek do żłobka chodzi bardzo chętnie i z uśmiechem "żegna się" z nami. Warto przy tym zaznaczyć, że mały świetnie się rozwija dzięki zabawom edukacyjnym, codziennie zaskakuje nas nowymi umiejętnościami. Poza tym pragniemy zaznaczyć, że Pani Dyrektor szybko reaguje na indywidualne potrzeby każdego dziecka. Dostosowuje i uzupełnia bazę dydaktyczną (bawialnie i plac zabaw w nowe zabawki). Z entuzjazmem angażuje się by w pełni zaspokoić potrzeby naszych dzieci. Pełen profesjonalizm, a przy tym domowa atmosfera. Gorąco polecamy!
Rodzice Wojtusia

"Na początku miałam obawy, czy Olaf się tam zaaklimatyzuje, ponieważ wcześniej rzadko przebywał poza domem. Jednak dzięki miłej atmosferze panującej w żłobku i zaangażowaniu Pań opiekunek – nazywanych Ciociami Olaf szybko polubił to miejsce (kolorowy wystrój, ciekawe wyposażenie, fajne zabawki). Pozytywny wpływ na Olafa ma kontakt z innymi dziećmi, wspólne zabawy, nauka (adekwatna do wieku). Olafek rozwija tam nowe umiejętności i doskonali te już posiadane np. nauka samodzielnego jedzenia, mycie zębów, pierwsze zajęcia muzyczne i plastyczne (w domu synek ma już swoją teczkę, w której gromadzi liczne jego pierwsze prace). Dużą zaletą żłobka jest elastyczne podejście do spania maluszków. Czas na spanie dostosowany jest do indywidualnych potrzeb danego dziecka. Dziecko ma swoje łóżeczko, w którym czuje się bezpiecznie. Panie opiekunki mają dobry kontakt z Olafem i ja również mam z nimi dobry kontakt. Cieszę się bardzo, że Olaf chętnie wychodzi z domu i idzie do żłobka, a gdy go odbieram jest w trakcie zabawy z innymi dziećmi i opiekunkami i zawsze jest uśmiechnięty. Dlatego chętnie polecam innym rodzicom żłobek „Akademia Smerfa”.
Monika - mama Olafka

"„Akademia Smerfa” dysponuje szeroką bazą dydaktyczną, a przygotowywane zajęcia edukacyjne są ciekawe, rozwijające i przede wszystkim dostosowane do potrzeb mojego dziecka.Opiekunki kierują się w swojej pracy dobrem dziecka, w czasie zabaw i odpoczynku zapewniają troskliwą opiekę, uczą też zasad funkcjonowania w grupie rówieśniczej. Relacje pań sprawujących opiekę z wychowankami oceniam jak najbardziej pozytywnie. Podoba mi się, że na koniec pobytu syna w żłobku opiekunki w kilku zdaniach informują mnie o tym, co dziecko robiło, jak się zachowywało i czego się nauczyło. Najbardziej cieszy mnie fakt, iż Remigiusz szybko zaadaptował się w nowym miejscu, chętnie bawi się z innymi dziećmi i z apetytem zjada posiłki – bo z tym bywało różnie.Wszystkim niezdecydowanym rodzicom gorąco polecam tę placówkę.
Mama Remigiusza

"Martynka jest roczną dziewczynką. Należy do grupy żłobka „Akademia Smerfa” od października bieżącego roku. Początki były dla niej trochę trudne, bo jest moim jedynym dzieckiem, ale zaobserwowałam, że w krótkim czasie się uspołeczniła. Zaczęła zgodnie bawić się z dziećmi w grupie, już potrafi podzielić się zabawką. Samodzielnie je pokarmy stałe. Bez płaczu potrafi rozstać się z mamą. Personel żłobka jest bardzo życzliwy dla dzieci i rodziców. Codziennie w momencie przyjmowania i odbioru dzieci opiekunki przeprowadzają z rodzicami rozmowy na temat samopoczucia dziecka, spożywanych posiłków, uczestnictwa w zabawach zorganizowanych. Panie w przypadku jakichkolwiek problemów zdrowotnych natychmiast kontaktują się z rodzicami.Żłobek ma zapewnioną bardzo bogatą bazę dydaktyczną, dzieci mają do dyspozycji dużo różnorodnych zabawek. W czasie pobytu mają różne zajęcia dostosowane do wieku np.: muzyczne, ruchowe, plastyczne, czytanie bajek. Martynka chętnie uczęszcza do żłobka, cieszy się na widok rówieśników. Jestem zadowolona z wyboru żłobka „ Akademia Smerfa”, bo dostrzegam, że placówka stwarza mojemu dziecku możliwość do prawidłowego rozwoju w domowej atmosferze.
Iza – mama Martynki

"Jako matka mogę z czystym sumieniem powierzyć moje dziecko opiece wychowawców w placówce „Akademia Smerfa”. Nie ukrywam, że obawy były, ale na początku, dopóki nie zobaczyłam, że dziecko oddałam w dobre ręce. Kontakt z opiekunkami zarówno mój jak mojego dziecka jest bardzo dobry. Przez dwa miesiące pobytu w żłobku moje dziecko zrobiło ogromne postępy: samodzielnie je, zasypia w łóżeczku (wcześniej tylko w wózku), rozwinęło się pod względem manualnym. Jeżeli chodzi o zachowanie Patryka poza placówką to na początku był jakby złośliwy (robił na przekór), lecz po tygodniu wszystko wróciło do normy, jest ok.:)Gorąco polecam. Wiem, że dla Nas rodziców jest to trudna sytuacja, ale bez obaw, to naprawdę świetna placówka.
Justyna – mama Patryka

"Nie mamy zastrzeżeń co do organizacji pracy i opieki nad naszym dzieckiem. Atmosfera panująca w żłobku jest bardzo rodzinna, miła i przyjazna dla dziecka. Syn bardzo pozytywnie reaguje na opiekunki. Pozostawienie dziecka nie stanowi problemu, Panie potrafią doskonale odwrócić uwagę malucha od wychodzącego rodzica. Opiekunki chętnie podjęły współpracę dotyczącą nauki dziecka korzystania z nocnika. Nasz kontakt z opiekunkami jest także dobry, każdorazowo przy odbiorze dziecka Panie udzielają informacji o pobycie malucha w żłobku (zjedzeniu obiadu, śnie itp.). Syn zmienił swoje zachowanie względem innych dzieci na bardziej pozytywne, wcześniej nie potrafił nawiązać kontaktu i reagował bardzo emocjonalnie (naskakiwał im na plecy lub zbyt mocno przytulał), teraz nie ma już tego problemu. Dziecko jest bardziej otwarte na wszelkie kontakty, do każdego chętnie idzie, można go brać na ręce. Używa więcej słów, potrafi bardziej skupić uwagę na jednej czynności.
Mama i Tata Fabiana (17 m-cy)

"Akademia Smerfa pojawiła się dla mojej rodziny w odpowiednim czasie. Oboje z żoną pracujemy poza Wrześnią i dla naszego syna żłobek jest dobrym rozwiązaniem. Z uwagi na to, że Akademia Smerfa jest nową placówką w naszym mieście mieliśmy pewne obawy, ale profesjonalne podejście opiekunów rozwiało te wątpliwości. Wiadomo, początki były trudne, ale dzięki miłej atmosferze i indywidualnym podejściu opiekunów, syn szybko się zaaklimatyzował. Do Akademii chodzi z ochotą i radością, dobrze reaguje na opiekunów oraz relacje między nimi są bardzo dobre. Również jako rodzice mamy stały kontakt z opiekunami czy to telefoniczny czy słowny podczas odprowadzania i odbierania syna ze żłobka, gdzie na bieżąco mogę się dowiedzieć o zachowaniu oraz innych istotnych informacjach o Mikołaju w danym dniu. Zauważyliśmy zmiany na plus w zachowaniu, syn stał się bardziej grzeczny, dobrze funkcjonuje w grupie, próbuje samodzielnie jeść. Pobyt w żłobku sprawia mu przyjemność , zajęcia dostosowane są do wieku syna. W Akademii i poza nią jest radosny, uśmiechnięty, wie co mu wolno, a czego nie. Akademia Smerfa jest bezpiecznym miejscem dla naszego malutkiego synka.
Mama i Tata Mikołaja

Akademia Smerfa Prywatny Żłobek we Wrześni

„Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym”
Charles Chaplin

KONTAKT

"Akademia Smerfa"
62-300 Września
ul. Gnieźnieńska 23B,
Tel. +48 693 201 374

ul. Zielonogórska 5
Zielonogórska 5
Tel. +48 697 211 201